ترجمه کاتالوگ

ترجمه کاتالوگ و بروشور

بی‌شک می‌توان گفت که کاتالوگ‌ها و بروشور‌ها، از ابزارهای مهم تبلیغاتی هستند که صاحبان کسب و کار، جهت معرفی محصولات و خدمات خود از آن استفاده می‌کنند. این کاتالوگ‌ها و بروشورها می‌توانند دربرگیرنده‌ی حوزه‌های مختلفی اعم از صنعتی، هنری، علمی، خدماتی و غیره باشند. در دنیای امروز، علیرغم پیشرفت در زمینه‌های مختلف الکترونیکی، همچنان لزوم وجود کاتالوگ و بروشور بهمراه محصول، جزء جدایی ناپذیری بوده و همواره صاحبان مشاغل مختلف، به دنبال طراحی و چاپ انواع مختلفی از آنها می‌باشند.

کاتالوگ

یکی از مواردی که می‌تواند در طراحی کاتالوگ و بروشور، به ویژه در سطح بین المللی آن، حائز اهمیت باشد، وجود دستورالعمل‌ها و معرفی محصولات و خدمات شرکت‌ها به زبان‌های مختلف است. اهمیت این امر به اندازه‌ای است که در بعضی از موارد، عدم وجود کاتالوگ و بروشور به زبان مقصد، موجب بروز مشکلات فروان در بازاریابی و خرید محصول می‌گردد.

بروشور

در این راستا و بواسطه‌ رفع چالش مورد نظر، تیم ترجمه تخصصی مؤسسه سانا ترجمه با دارا بودن مترجمین مجرب و متخصص در انواع مختلفی از زمینه‌ها، همواره در تلاش است تا با ارائه ترجمه‌های تخصصی با بالاترین کیفیت در حوزه‌ی ترجمه کاتالوگ و بروشور، بعنوان پشتیبانی در کنار صاحبان کسب و کار و مشاغل در حوزه­‌های مختلف صنعتی، هنری، علمی، خدماتی و غیره باشد.

**درصورت تمایل برای ثبت سفارش ترجمه از طریق واتساپ یا سایت فقط کافیست بر روی گزینه مورد نظر خود، کلیک نمایید**