درباره ما

تفاوت در کیفیت ترجمه های تخصصی ارائه شده توسط مؤسسه سانا ترجمه را می توانید با مؤسسات دیگر مقایسه کنید.

مترجمینی که در سایت ترجمه تخصصی سانا ترجمه فعالیت دارند، پس از گذراندن آزمون های تخصصی در هر رشته انتخاب شده و بر این اساس، ترجمه های تخصصی ارائه شده توسط مؤسسه سانا ترجمه، دارای بالاترین کیفیت بوده و شما می توانید با اطمینان، از ترجمه های تخصصی انجام شده، در پروژه های تحقیقاتی و کاری خود استفاده نمایید.

سانا به معنای سهل و آسان می باشد و هدف از نام گذاری این سایت ترجمه تخصصی به نام سانا ترجمه در راستای هدف اصلی ما یعنی ارائه ی ترجمه ای آسان و روان و در عین حال با کیفیت در جهت ارتقای سبک و سیاق ترجمه های ارائه شده به کاربران گرامی می باشد.

سانا ترجمه بر آن است تا با ارائه ی خدماتی نظیر ترجمه به انواع زبان ها در زمینه ترجمه تخصصی متون علمی و پژوهشی، مقالات، کتاب های تخصصی دانشگاهیان، پایان نامه ها، مدارک و کاتالوگ شرکت ها، تهیه رزومه های تحصیلی و غیره با سهل و آسان ساختن هرچه بیشتر این خدمات چون همراهی تمام وقت در کنار کاربران محترم باشد.

انجام آزمون های سنجش کیفی مترجمین، ارائه کیفیت و دقت تضمین شده ترجمه ها در سطوح مختلف زمانی شامل ترجمه عادی، نیمه فوری و ترجمه فوری با توجه به نیاز کاربر، دسترسی و ارتباط آسان جهت سفارش و تحویل نهایی چه از طریق سایت یا واتساپ و غیره، هزینه های بهینه ارائه خدمات ترجمه آنلاین و غیره، از ویژگی های منحصر به فرد سانا ترجمه می باشد.

***درصورت تمایل برای ثبت سفارش ترجمه به انواع زبان ها از طریق واتساپ یا سایت فقط کافیست بر روی گزینه مورد نظر خود، کلیک نمایید***