سوالات متداول

برای اطلاع از هزینه ی ترجمه تخصصی خود می توانید فایل مورد نظر خود را از طریق واتساپ، سایت و یا ایمیل موسسه، برای ما ارسال نمایید. کارشناسان سایت ترجمه تخصصی سانا ترجمه در سریعترین زمان ممکن، پیش فاکتور را به صورت رایگان برای شما صادر خواهند نمود. همچنین می توانید به منظور برآورد نسبی هزینه، از منوی تعرفه ها و یا جدول محاسبه حدود هزینه در صفحه اصلی سایت استفاده نموده و هزینه ی سفارش ترجمه تخصصی و زمان تحویل آن را به صورت نسبی محاسبه نمایید.

در صورتیکه حجم فایل ارسالی شما بالا می باشد ( بیشتر از 40 مگابایت)، بهتر است ابتدا فایل سفارش را در سایت های آپلود رایگان از جمله picofile.com، uplod.ir و .... بارگذاری نمایید و سپس در قسمت ثبت سفارش، به جای آپلود فایل، از منوی ارسال لینک، لینک فایل ثبت شده در سایت های آپلود رایگان را ارسال نمایید.

در صورتیکه ترجمه قسمتی از فایل، مد نظر شما می باشد، می توانید در زمان ثبت سفارش ترجمه تخصصی، در قسمت توضیحات، این موضوع را اعلام نمایید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در اکثر موارد، شماره صفحات، متفاوت از شماره های درج شده در نرم افزارهای اجرا کننده فایل می باشد، لذا در بیان شماره صفحات، نهایت دقت را داشته باشید.

در صورتیکه زمانی غیر از زمان های درج شده در پیش فاکتور مد نظر شما می باشد، می توانید از قسمت توضیحات و یا از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در سایت، زمان مورد نظر خود را اطلاع دهید تا در صورتیکه این ظرفیت وجود داشته باشد، پیش فاکتور مطابق با زمان شما تغییر یابد.

خیر، تصویر فرمول ها در فایل ترجمه قرار داده می شود، اما در صورت نیاز به تایپ فرمول ها می توانید در قسمت توضیحات، این امر را بیان نموده تا سفارش مورد نظر بر این اساس انجام شود. در این حالت در پیش فاکتور صادر شده هزینه ی انجام این کار، به صورت مجزا محاسبه خواهند شد.

صدور پیش فاکتور و همچنین آماده شدن سفارش ترجمه تخصصی، از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

این اتفاق به دلیل مشکل در درگاه اینترنتی بانک مورد نظر بوده و تراکنش انجام شده ناموفق می باشد. مبلغ مورد نظر از سوی بانک عامل، بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت بعد از اختلال، به حساب شما باز خواهد گشت. در این حالت در صورت نیاز به انجام سفارش، می بایست پیش پرداخت را در سایت مجددًا انجام دهید. در صورت عدم بازگشت وجه بعد از ۷۲ ساعت، با پشتیبانی سایت سانا ترجمه واقع در صفحه اصلی سایت تماس بگیرید تا گردش حساب های سایت بررسی گردد.