مراحل ثبت سفارش و تحویل پروژه ترجمه پس از ثبت نام در سایت

پس از ثبت نام در سایت تخصصی ترجمه سانا ترجمه، در این مرحله، کاربر وارد محیط کاری خود شده و از منوی مربوط به ثبت سفارش، فایل مورد نظر خود را جهت ترجمه در سایت، بارگذاری می نماید. جهت تسهیل امور، امکان تایپ متن و یا ارسال لینک نیز برای کاربران فراهم شده است. همچنین در این مرحله جهت سهولت می‌توانید از طریق واتساپ نیز فایل‌های خود را ارسال کنید.

پس از ثبت سفارش ترجمه تخصصی توسط کاربر، فایل بارگذاری شده توسط تیم کارشناسان سانا ترجمه مورد ارزیابی قرار گرفته و بر اساس تعداد کلمات و زمان تحویل پروژه، سفارش مربوطه، قیمت گذاری خواهد شد. از آنجاییکه در بسیاری از موارد، زمان تحویل سفارش ترجمه، یکی از فاکتورهای مهم برای کاربر مورد نظر می باشد، لذا بر این اساس، گروه سانا ترجمه امکان انتخاب هر یک از گزینه های تحویل عادی، تحویل نیمه فوری و تحویل فوری را برای کاربران محترم فراهم نموده است.

در این مرحله، پیامکی مبنی بر برآورد هزینه، برای کاربر فرستاده شده و او می تواند با ورود به محیط کاری خود، از بخش پیگیری سفارش، پیش پرداخت سفارش خود را بر مبنای زمان تحویل فایل ترجمه با انتخاب یکی از گزینه های تحویل عادی، تحویل نیمه فوری و تحویل فوری انجام دهد.

پس از انجام پیش پرداخت توسط کاربر، فایل مورد نظر برای مترجمین گروه سانا ترجمه فرستاده شده و مترجمین محترم، بر اساس زمان درخواستی کاربر، اقدام به آماده سازی سفارش ترجمه تخصصی مورد نظر خواهد نمود.

پس از انجام کامل سفارش ترجمه تخصصی، پیامکی مبنی بر اتمام پروژه، برای کاربر ارسال خواهد شد. در این مرحله کاربر می تواند با ورود به محیط کاری خود، از بخش پیگیری سفارش، اقدام به پرداخت نهایی نموده و پس از انجام آن، فایل مورد نظر خود را دریافت نماید.

**جهت برآورد رایگان هزینه ترجمه تخصصی متون مختلف (مقاله، کتاب و ...)، رزومه، ترجمه کاتالوگ به زبان انگلیسی، روسی، عربی، فرانسوی، آلمانی و غیره، می توانید علاوه بر سایت، از طریق واتساپ نیز، فایل های خود را برای ما ارسال نمایید.**
از آنجائیکه رضایت کاربران محترم، از اهداف اصلی گروه سانا ترجمه می باشد، لذا خواهشمند است پس از دریافت فایل ترجمه تخصصی و بررسی آن، در صورت وجود هرگونه اشکال و یا نقص احتمالی در فایل ترجمه، از طریق راه های ارتباطی اعلام شده، موارد مورد نظر خود را با ما در میان گذاشته تا نسبت به رفع آنها در اسرع وقت اقدام گردد