ترجمه اسناد و مدارک

ترجمه اسناد و مدارک

اسناد و مدارک، دربرگیرنده خدمات و یا فعالیت افراد یا سازمانهاي مختلف بوده که به صورت نوشته و یا حالات دیگر و با رعایت قوانین و مقررات، تهیه و تنظیم شده و براي مراجعات بعدي قابل نگهداري می‌باشند. آنها می‌توانند در حالت کلی به دو صورت رسمی و غیر رسمی بوده و دارای ارزش مالی، حقوقی و اداری باشند. از مواردی را که می­توان بعنوان اسناد و مدارک درنظر گرفت، قراردادهایی است که مابین شرکت­های مختلف، جهت فروش محصولات و یا ارائه‌ی خدمات، بسته می‌شوند.

اسناد و مدارک

امروزه با توجه به ارتباط بیش از پیش افراد، شرکت‌ها و سازمان­های داخلی، با نهادها، شرکت­ها و سازمان­های بین المللی، تعداد این اسناد و مدارک با زبان‌های متفاوت، هر روزه در حال افزایش بوده و از آنجائیکه اکثر آنها حاوی نکات فنی و اصطلاحات تخصصی می‌باشند، لذا لزوم توجه دقیق به امر ترجمه تخصصی آنها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت‌های بین المللی

در این میان، مؤسسه ترجمه تخصصی سانا ترجمه بر این امر واقف بوده و این اطمینان را به مشتریان و کاربران محترم می‌دهد که با داشتن مترجمین مجرب و متخصص در انواع زبان‌ها (انگلیسی، عربی، روسی، فرانسوی، اسپانیایی، چینی و غیره)، ترجمه این متون را با نهایت دقت و تعهد انجام داده تا افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف بتوانند با خیالی آسوده از ترجمه اسناد و مدارک در حوزه­های مختلف کاری خود استفاده نمایند.

**درصورت تمایل برای ثبت سفارش ترجمه از طریق واتساپ یا سایت فقط کافیست بر روی گزینه مورد نظر خود، کلیک نمایید**